Blood Rose - A Véres Rózsák
Blood Rose - A Véres Rózsák
Blood Rose - A Véres Rózsák
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Rose - A Véres Rózsák

Légy Vámpír, Légy Vérfarkas! Írd meg a történelmet!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Manchester Vonatállomása

Go down 
SzerzőÜzenet
Matt Cobbler
Vámpír Herceg
Vámpír Herceg
Matt Cobbler


Hozzászólások száma : 102
Csatlakozás Időpontja : 2009. Nov. 28.
Age : 321
Tartózkodási hely : Bloodstone

Karakter információ
Karakter kora: 307
Tapasztalat:
Manchester Vonatállomása Left_bar_bleue10000/10000Manchester Vonatállomása Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Faj: Vegetáriánus Vámpír

Manchester Vonatállomása Empty
TémanyitásTárgy: Manchester Vonatállomása   Manchester Vonatállomása I_icon_minitimePént. Jan. 15, 2010 6:06 pm

Az állomáson hatalmas tömeg volt. Amerre csak szem ellát, bőrönddel, táskával rohangáló emberek. Én is egy Nike sporttáskát szorongattam a kezemben, valamint mögöttem egy fekete Kappa gurulós bőröndöt húztam. Jó hely ez az Anglia, és Skócia is nagy benyomással volt rám. Úgy döntöttem, Isabellával elmegyünk kicsit kikapcsolódni, és ennek a célnak teljesen megfelelt Európa, azon belül Angol föld. Két hétre érkeztünk, és minden fontos nevezetességet megnéztünk. Újra láttam a Big Bent, a Buckingham-palotát, Nelson oszlopát, később a Természettudományi Múzeum összes dinoszauruszát is megvizsgáltuk, körülbelül három nap alatt. Manchesterben találtunk szállásra, így innen utaztunk Londonba. Összefoglalva jó volt, de már alig vártam hogy hazajuthassak...

Az állomáson kavargó tömeg mellett hatalmas hangzavar is jelen volt. A vonat már szem előtt látszott, és magabiztos léptekkel indultam el felé. Végre valahára átverekedtem magam az embertömegen, aztán fölsegítettem a vonatra Isabellát.
- Utálom a tömeget... - morogtam, és leültem a számunkra fönntartott "A" osztályú helyre. Rövidesen Haxor is megérkezett egy újonnan beszerzett videójátékkal a kezében.
- Üdvözlet! - vigyorogta, és levágódott a velem szembeni ülésre. Lábát szétvetve nyitotta ki az asztalon heverő autós újságot. Az induláskor fölálltam, és behúztam a kabin ajtaját. A vonat akadozva, csattogva indult neki, majd nekirugaszkodott a síneknek. Az utazás megkezdődött London felé...
Vissza az elejére Go down
http://bloodrose.formyjob.net
 
Manchester Vonatállomása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood Rose - A Véres Rózsák  :: Britannia :: Anglia :: Manchester-
Ugrás: