Blood Rose - A Véres Rózsák
Blood Rose - A Véres Rózsák
Blood Rose - A Véres Rózsák
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blood Rose - A Véres Rózsák

Légy Vámpír, Légy Vérfarkas! Írd meg a történelmet!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Haxor Cobbler

Go down 
SzerzőÜzenet
Haxor Cobbler
A Vámpír Herceg Családtagja
Haxor Cobbler


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás Időpontja : 2009. Dec. 04.
Age : 307
Tartózkodási hely : London, Anglia

Karakter információ
Karakter kora: 293
Tapasztalat:
Haxor Cobbler Left_bar_bleue1000/6000Haxor Cobbler Empty_bar_bleue  (1000/6000)
Faj: Vegetáriánus Vámpír

Haxor Cobbler Empty
TémanyitásTárgy: Haxor Cobbler   Haxor Cobbler I_icon_minitimePént. Jan. 15, 2010 7:43 pm

Születési név: Haxor Cobbler
Születési dátum/hely: 1718. Január. 5. / Bloodstone - USA
Jellem: A legtöbbször mosolygós, harap a jó poénokra, jókedvű, de rettentő durva és kemény is tud lenni. Rendkívül meleg szíve van, nagyon tud szeretni. Rajong a videójátékokért, és a zenékért.
Kedvencek: Videójátékok, eredeti olasz tészta, és a Titanic című film
Lakhely: Bloodstone, Észak-Dakota, USA

Előtörténet:

Előszó:

1718. január 5.-én született az Egyesült Államokbeli Bloodstone-ban. Nemesi családból származott, apja Adams Cobbler, az akkori Hármak Vezetője, a Vörös Égkő jogos tulajdonosa, anyja Laura Cobbler, ezekben az időkben nem dolgozott; egyetlen testvére Matt Cobbler.
Bloodstone-ban végezte el az általános- és középiskolát is. Kiváló tanuló volt, a tanárai büszkék voltak rá.
1742.-ben diplomázott orvostudományból. Élete nagy részét betegségek elleni kutatásra fordította. A háború ideje alatt katonai orvosként szolgált Normandiánál. 1951-ben hagyott föl a gyógyítással, és beállt Tengerészgyalogosnak.

Vietnami Háború (1959-1975) :

Az akkor Századosi rangon szolgáló Haxort bízták meg 12. zászlóalj vezetésével, 1960ban.
A támadást nem közvetlenül ő vezette, de nagy beleszólása volt az eseményekbe.
Június 1-én megindultak a 306-os domb elfoglalására.
- Előre! - ordítom, és elindulunk fölfelé. A domb tetejére állásokat erősítettek, onnan tizedelték az Amerikai csapatokat.
Halottak borultak a méteres fűbe, a füsttől és a hamutól alig lehetett látni. Visszavonulásra kényszerültünk, így megfújtam erősen a sípomat.
- Visszaa! - üvöltöttem, és az emberek maradéka visszahúzódott a sáncok mögé...
- Éjszaka újra támadunk... - súgta egy testetlen hang mögülem. Ez a lágy férfi hang túlzottan ismerősnek tűnt...
Hátra fordítottam a fejem, és Charlie Whisp guggolt mögöttem. Charlie mindig békekedvelőnek számított, a két világháborút is ügyesen kijátszotta, most mégis mögöttem térdelt harci felszerelésben, sártól átitatott ruházatban, egy géppisztollyal a kezében.
- Mit keresel itt? - kérdeztem kissé összezavart tekintettel.
- Gondoltam kicsit kiélem a szadizmusomat! - vigyorgott, és elnyúlt a zsenge fűben.
- Hm... - morogtam és kajánul elvigyorodtam.
- Este újra betámadunk. - erősítettem meg a rádióban.
- Vettem! - kaptam a válasz.
- A támadás ideje 21:30. - folytattam.
- Értettem. A támadás ideje 21:30 - mondta vissza a 10. zászlóalj hadnagya.

Este tényleg újra támadtunk. A vietnamiak a dombon gyülekeztek. Akár egy hangyaraj. Kis fekete pontok ezrei.
- Utánam. - súgtam tíz-tizenöt amerikainak, és elindultunk a méteres aljnövényzetben. Guggolva olvadtunk bele a fűbe. Elővettem a rádiómat.
- Támadásig 35 másodperc! - súgtam bele, amire válasz is érezett.
- Vettem. -
Hamarosan eldördültek a fegyverek, lövöldözés, ordítás és hatalmas lángok kísérték lépteinket.
- Most! - üvöltöttem, mikor a nagy növényzetben felkapaszkodva a dombra értünk. Süvítettek a golyók, többet is kaptam, ám szinte észre sem vettem, fájdalom nem kísérte a találatokat. A vietnamiak szempontjából a 306-os domb elbukott. Hajnali 4:12re az amerikai zászló lobogott a domb állásai fölött...

Sok mindent megtettem. mondtam és akartam, de a háború elbukott...

/Folytatom//

/folytatom/
Vissza az elejére Go down
 
Haxor Cobbler
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Matt Cobbler
» Cobbler Palota - Kert
» Cobbler Palota - Hall
» Cobbler Palota - Szalon
» Cobbler Palota - Folyosók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Blood Rose - A Véres Rózsák  :: Névjegyzék :: Előtörténetek-
Ugrás: